Zakup domeny internetowej

Młody przedsiębiorca często (o ile nie zawsze) ma bardzo wiele problemów i spraw, z którymi musi się zmagać. W porównaniu do pracy etatowej, własna firma to zupełnie inny świat. Pochłaniacz czasu, idealne zajęcie żeby z nerwów szybciej osiwieć i często rozbijacz relacji międzyludzkich w życiu prywatnym. Mimo to, wielu nadal decyduje się założyć własną firmę.

Główne argumenty, które za tym przemawiają to większe zarobki i poczucie wolności i pracy na własny rachunek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nasza oferta jest ofertą kompleksową. Ma ona za zadanie wziąć jak najwięcej rzeczy związanych ze stroną internetową, jej obsługą i obsługą marketingową firmy na nasze barki. Dzięki temu nasi klienci będą mogli zająć się rozwojem firmy, a nie zastanawiać się w jaki sposób dopilnować spraw związanych z domeną, hostingiem, stroną internetową itp.

Zakup domeny internetowej jest bardzo ważną, o ile nie najważniejszą rzeczą w kształtowaniu i budowaniu wizerunku marki. Strony internetowe się zmieniają, ale domena w bardzo wielu przypadkach nie ulega zmianie. Oczywiście także tutaj są wyjątki. Wyobraźmy sobie swoją firmę za 10, 20 lub 30 lat. Jak chcemy, żeby wyglądała? Zarówno od strony sprzedaży jak i marketingu. Sprzedaż pozostawiamy naszym klientom. Marketingiem zajmie się nasza agencja.

Domeny, które są interesujące dla naszych klientów, to głównie domeny jedne z dwóch grup:

  • Domena, która jest nazwą firmy oraz
  • Domena dotycząca branży, w której działa klient. Idealnym przykładem może być tutaj domena należąca do Wedla – czekolada.pl. Wchodząc na tą domenę użytkownik jest przekierowywany w miejsce, które jest ważne dla klienta. Na obecną chwilę na profil firmowy na Facebooku

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, które domeny są lepsze. Zależy to w dużej mierze od przyjętej polityki i strategii na rozwój firmy. Dla naszej strony przyjęliśmy domenę funkcjonalną, która pozycjonuje naszą agencję jako taką, która oferuje tanie strony internetowe.

Domena jest jedną z największych wartości firmy.
Wystarczy wyobrazić sobie, że mamy dużą firmę, setki klientów, dziesiątki pracowników aż nagle domenę przejmuje nasza konkurencja, bo nie dopilnowaliśmy jej przedłużenia. Dodatkowo samo pozycjonowanie, które realizowane systematycznie daje rewelacyjne rezultaty, ale … (!). Pamiętajmy, że to właśnie domena jest kluczowa i to domena jest pozycjonowana. Wydając co miesiąc określoną kwotę w budowanie pozycji strony w wyszukiwarce, wydajemy pieniądze również na budowanie wartości domeny.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.
W ramach prowadzonych działań, znajdziemy i zakupimy wartościową domenę, którą wesprzemy pozycjonowaniem i będziemy budować jej wartość i pozycję w wyszukiwarce. Dzięki temu, coraz więcej osób będzie mogło zapoznać się z Państwa ofertą.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]